מומחים לאיכות חיים

איכות החיים מתחילה קודם כל בבית. לפני שאדם יוצא להגשים את עצמו הוא צריך סביבה נוחה,יציבה, בטוחה ונעימה בה יוכל לצמוח ולה יוכל לקרוא בגאווה בית.

בניה מאלף ועד דלת

אנו חברת נדל״ן המתמחה ביזמות ובנייה של פרויקטים למגורים, וגאים ב – 30 שנה של עשיה מאומצת. עקרונות היסוד שלנו המושתתים על אמינות, מקצועיות, שקיפות, אנושיות ושירותיות, הם בשילוב הסטנדרטיים אותם בנינו לאורך השנים באים לידי ביטוי בכל פרויקט ופרויקט. עובדי החברה המסורים נמצאים איתכם בכל שלב בתהליך : מנהלת המכירות תלווה אתכם באופן אישי החל מתהליך הרכישה ועד יום המסירה. אדריכלית החברה ומתאמת שינויי הדיירים מטעמה יענו ככל הניתן לבקשות השינויים התכנוניים אותם תרצו ליישם בביתכם. מנהל הפרויקט ומנהלי העבודה ילוו אתכם לאורך שלבי הביצוע תוך שיתוף פעולה מלא הכולל אישור בטרם שלבי ביצוע ובסיומם וכלה במסירת הבית. מנהלי החברה מפקחים על הכל, בכדי לוודא ולהבטיח, שהתוצאה הסופית תהיה הטובה ביותר. הרגע בו בחרתם בנו, הוא הרגע שהחל ממנו אתם יכולים להיות רגועים, ולהשאיר לנו לדאוג להכל.

ג5

סיווג קבלני

שנות נסיון
0
לקוחות מרוצים
0

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

בראש חברת רימונים עומד הבעלים והמנכ”ל אבי סיסו. אבי הינו יזם נדל"ן מנוסה אשר יזם ובנה לאורך השנים פרויקטים רבים של נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים ומלבד ניסיונם העשיר של אבי, וחברי המטה שלצידו, עוצמתה הגדולה של רימונים מגיעה מהשילוב המתקיים בה בין יזמות ליכולות ביצוע ברמות הגבוהות ביותר. כך, החברה בונה את הפרויקטים היזמיים שלה באמצעות חברת הבת א.ב רימונים בע"מ, חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג-5 – סיווג בלתי מוגבל המקנה לה את האפשרות לבנות בכל היקף פיזי, הנדסי ופיננסי.

להרגיש בבית מהרגע הראשון

כחלק מתפיסת העולם המקצועית שלנו, הצבנו לעצמנו סטנדרט איכות בלתי מתפשר – בתכנון, בבניה ובמיוחד ביחס האנושי בינינו לבינכם. אנו לוקחים ברצינות את החששות והמורכבויות הטבעיים שמתלווים לכל רכישה, ולכן אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לדאוג שתרגישו בבית מהרגע הראשון.

אמינות היא המפתח

אנו מאמינים שתקשורת פתוחה ושוטפת היא גורם מהותי בכל שיתוף פעולה פורה ומצליח. החל משלב הרכישה כלה בשלבי בניית הבית ועד המסירה תחושת הביטחון והיציבות שלכם חשובה לנו ולכן אנו עושים רבות על מנת לפעול בשקיפות ולתת לכם את היחס האישי ביותר על ידי כל גורמי החברה.

מקצועיות כערך מנחה

בכל פרויקט בו אנו לוקחים חלק אנו מקפידים לשלב את הטובים ביותר בתחומם – מאדריכלים ויועצים בשלב התכנון ועד הספקים והקבלנים בשלבי הביצוע. כל זאת על מנת להעניק ללקוחותינו את הבית האיכותי ביותר בצורה המקצועית ביותר.

זה לא אותו הבית בלעדיכם

אנחנו אמנם אחראיים על הביצוע, אבל הבית – שלכם. חשוב לנו שלקוחותינו יקחו חלק משמעותי ועל כן אנו דואגים לשתף אתכם בכל שלב ושלב בתהליך, טרם אישורו ולאחר ביצועו. כך, בשיתוף פעולה מלא ובתיאום הדדי נגיע לתוצאה המיטבית עבורכם. אנו שמים דגש על טיפוח הקשר בינינו לביניכם באופן רציף ושוטף, ממש מהרגע הראשון. אז שנצא לדרך?

כאן בשבילכם

עובדי החברה עומדים לשירותכם, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר.