אודות א.ב רימונים בע"מ

רימונים הינה חברת נדל"ן מובילה וידועה הפועלת בתחומי היזמות והבנייה מזה 30 שנה. במהלך השנים יזמה ובנתה רימונים מגדלי יוקרה, בנייני בוטיק, בנייה רוויה וצמודי קרקע מפנקים במיוחד, ובנוסף מחזיקה החברה באלפי מטרים של מסחר ומשרדים. מאות משפחות מאושרות מתגוררות כיום בעשרות הפרויקטים אותה בנתה החברה בכל רחבי הארץ המתאפיינים בסטנדרט בנייה גבוה ובמפרט איכותי ועשיר במיוחד. החברה בעלת התמחות ספציפית בפרויקטי הרחבות במושבים ובקיבוצים ופעילותה מושתתת על ארבעה אדנים מרכזיים: שירות וליווי מקצועי מקצה לקצה, מעטפת פיננסית, מקצועית ומשפטית, יזום תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת ורמת אבזור ברמת פרימיום.

 

בית ללקוחות

 

החברה חרטה על דגלה להוות בית ללקוחותיה, ואלו נהנים מיחס חם ומשפחתי כבר בצעד הראשון אותו הם עושים על מפתן משרדי החברה. לשם מקסום חווית הלקוח בחברה מקפידה רימונים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, החל מהמתכננים, דרך היועצים ועד הספקים המובילים בארץ על מנת להעניק ללקוחותיה את המוצר הסופי הטוב ביותר. יתירה מכך החברה שמה בראש מעייניה את שביעות רצונם של הלקוחות ונציגיה מעניקים תשומת לב אישית לכל דייר ומלווים את הרוכשים לאורך כל הדרך מתהליך הרכישה, דרך שלבי הבניה השונים, מסירת הדירה וכמובן גם לאחר הכניסה לבית החלומות.

יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת

 

בראש חברת רימונים עומד הבעלים והמנכ”ל אבי סיסו. אבי הינו יזם נדל"ן מנוסה אשר יזם ובנה לאורך השנים פרויקטים רבים של נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים ומלבד ניסיונם העשיר של אבי, וחברי המטה שלצידו, עוצמתה הגדולה של רימונים מגיעה מהשילוב המתקיים בה בין יזמות ליכולות ביצוע ברמות הגבוהות ביותר. כך, החברה בונה את הפרויקטים היזמיים שלה באמצעות חברת הבת א.ב רימונים בע"מ, חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג-5 – סיווג בלתי מוגבל המקנה לה את האפשרות לבנות בכל היקף פיזי, הנדסי ופיננסי.

החברה מדורגת ב 100 DUNS – דירוג החברות המובילות במשק בתחום הבניה ויזמות.

רימונים יזמה ובנתה עשרות פרויקטים ברחבי הארץ בהם גרות מאות רבות של משפחות שלא התפשרו ובחרו בטוב ביותר. הפרויקטים של החברה מגוונים מאוד וכל משפחה יכולה למצוא את דירת חלומותיה. כל יחידות הדיור של החברה נבנות לפי סטנדרט בנייה גבוה ובמפרט איכותי ועשיר.

אנו מקפידים לעבוד עם הטובים ביותר. החל מהמתכננים, דרך היועצים ועד הספקים המובילים בארץ על מנת להעניק ללקוחותינו את המוצר הסופי הטוב ביותר.

רכישת בית הינה אחת ההחלטות המשמעותיות בחייכם ולכן שביעות רצונכם הינה ערך עליון עבורנו. נציגינו מחויבים להעניק תשומת לב אישית לכל דייר ומלווים את הרוכשים לאורך כל הדרך מתהליך הרכישה, דרך שלבי הבניה השונים, מסירת הדירה וכמובן גם לאחר הכניסה לבית. כל זאת בדגש על שקיפות ואמינות מלאה מולכם, לקוחותינו.

כאן בשבילכם

נשמח לשמוע ממכם ולעזור לכם בכל שאלה, השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.