אודות א.ב רימונים בע"מ

חברת רימונים הינה חברה בבעלות פרטית אשר הוקמה בשנת 1990. בראש החברה עומד הבעלים והמנכ”ל – אבי סיסו. לחברת רימונים התמחות בנדל”ן למגורים, מסחר ומשרדים והיא יוזמת ובונה בעצמה את כל הפרויקטים שלה.

החברה מנהלת פרויקטים בהתיישבות הקיבוצית ובבניה העירונית תוך כדי יישום הידע והניסיון שצברה במהלך שנים רבות של ייזום, ניהול ובניה.

רימונים מתמחה בבניית מגדלי יוקרה, מתחמי מגורים איכותיים, בנייני בוטיק, בנייה רוויה, צמודי קרקע ובנוסף מחזיקה באלפי מטרים של מסחר ומשרדים.

החברה קיבלה דירוג ב-Dun's 100

רימונים יזמה ובנתה עשרות פרויקטים ברחבי הארץ בהם גרות מאות רבות של משפחות שלא התפשרו ובחרו בטוב ביותר. הפרויקטים של החברה מגוונים מאוד וכל משפחה יכולה למצוא את דירת חלומותיה. כל יחידות הדיור של החברה נבנות לפי סטנדרט בנייה גבוה ובמפרט איכותי ועשיר.

אנו מקפידים לעבוד עם הטובים ביותר. החל מהמתכננים, דרך היועצים ועד הספקים המובילים בארץ על מנת להעניק ללקוחותינו את המוצר הסופי הטוב ביותר.

רכישת בית הינה אחת ההחלטות המשמעותיות בחייכם ולכן שביעות רצונכם הינה ערך עליון עבורנו. נציגינו מחויבים להעניק תשומת לב אישית לכל דייר ומלווים את הרוכשים לאורך כל הדרך מתהליך הרכישה, דרך שלבי הבניה השונים, מסירת הדירה וכמובן גם לאחר הכניסה לבית. כל זאת בדגש על שקיפות ואמינות מלאה מולכם, לקוחותינו.

כאן בשבילכם

נשמח לשמוע ממכם ולעזור לכם בכל שאלה, השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.